Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

WRC 2022 – Rajd Estonii – niedziela – Rovanpera 5 : 2 reszta Świata; ważne punkty KajetanaWitajcie Widzowie!
Zapraszam Was na vloga opisującego niedzielę podczas Rajdu Estonii – VII rundy WRC 2022.

Zdjęcia i filmiki zrobiłem na odcinkach dzisiejszego dnia.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „WRC 2022 – Rajd Estonii – niedziela – Rovanpera 5 : 2 reszta Świata; ważne punkty Kajetana

  1. Dzięki Kamilu za relację. Jest Super👍👍👌👌😁😁Rajd bardzo ciężki to i Kajto nie ryzykował. Kajto w ogóle jeździ bardzo zachowawczo. Zastanawiam się czy aby nie za bardzo. Trzeba czasami docisnąć, zaryzykować. Wiadomo, że kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. No ale cóż Oni tam jeżdżą i wiedzą lepiej😁😁 Pozdrawiam.

  2. Kalle to tegoroczny mistrz….nie ma innej opcji. Mam nadzieję że w przyszłości będzie miał godnych siebie konkurentów ,żeby w wrc znowu nie było wielotniej dominacji jednego kierowcy.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!