Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtra kabinowego – Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTiSamochód to Toyota Yaris (P9) II 1.3 86 KM VVTi model produkowany w latach 2005 – 2010.

Jak wymienić filtr kabinowy/przeciwpyłkowy w Yarisce? Jest to dosyć prosta czynność ponieważ filtr znajduje się za schowkiem po stronie pasażera. Wystarczy zdemontować schowek który nie wymaga odkręcania ponieważ trzyma się na zatrzaskach po jego wyjęciu zobaczymy zaślepkę która przykrywa nam filtr. Odpinamy ją wyciągamy filtr i nowy montujemy pamiętając o kierunku przepływu powietrza (strzałka na filtrze musi być zgodnie z przepływem powietrza w układzie). Filtr mamy już wymieniony więc wszystko składamy w kolejności odwrotnej i możemy się cieszyć czystym powietrzem.

Jeżeli potrzebujecie konkretnej porady to zapraszamy do zadania pytania na naszym forum w dziale https://www.forumsamochodowe.pl/problemy-techniczne-vf13.htm postaramy się pomóc i znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Wymiana filtra kabinowego – Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi

Dodaj komentarz

Zadzwoń!