Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtrów i oleju URSUS C330 [ Czyszczenie filtra ]Wymiana filtrów paliwa, czyszczenie filtra oleju oraz wymiana oleju w silniku, filtrze powietrza i pompie wtryskowej nie zapominajcie w niej też wymieniać oleju 😉
Zdjęcia na bieżąco wrzucam na swojego fb:
www.facebook.com/UrsusYoutube

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Wymiana filtrów i oleju URSUS C330 [ Czyszczenie filtra ]

  1. tak ci powiem po własnym doświadczeniu z c 330 że wymienny lepiej filtruje niż odśrodkowy podczas remontu 20 lat temu ojciec mówił że w silniku był nagar jak ch.j to wymienił filtr na wymienny rok temu rozbieraliśmy silnik bo pękła tuleja nagaru nie było.

  2. Witam. Ostatnio zakupiłem Ursusa C 330 (silnik S-312C) rok produkcji 1962, paleciak z przodu. Założyłem do niego kontrolkę oleju, która na wolnych (obrotomierz zepsuty) obrotach zaczyna się świecić. Sprawdziłem manometrem wkręconym przez trójnik i wyniki są następujące: po odpaleniu zimnego silnika kontrolka zaczyna gasnąć po około 10 sekundach od odpalenia kontrolka gaśnie a ciśnienie na manometrze wynosi około 0,8 bara. Przy średnim przygazowaniu ciśnienie rośnie do około dwóch barów. Na pełnych obrotach manometr wskazuje 2,8 do 3,3 barów. Po ustawieniu wolnych obrotów ciśnienie spada do około 0,4 bara i kontrolka się świeci. Jakie powinno być prawidłowe ciśnienie i czy na jego wartość może mieć wpływ długo nie wymieniany olej?

  3. Świetnie 😀
    Powiedz mi jak jest u ciebie z dostępnościom tych sworzni od kolumn przy turze?
    My z sąsiadem szukamy i nie możemy w Wielkopolsce trafić na nie 😛
    Pozdrawiam serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!