Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

WYMIANA KOSTKI STACYJKI BMW E46 ORAZ E39 X3 E36 – PORADNIK – E46GARAGE.PLCzasami gdy auto nie chce wystartować, nie należy obwiniać rozrusznik. Bywa też tak, że winna jest kostka stacyjki. Wszelkie anomalie związane z przekręceniem kluczyka spowodowane są uszkodzeniem tejże kostki. Jak ją wymienić? O tym w tym materiale.
#bmw #e46 #e46garage
==========
Więcej na stronie: http://e46garage.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

12 komentarzy do „WYMIANA KOSTKI STACYJKI BMW E46 ORAZ E39 X3 E36 – PORADNIK – E46GARAGE.PL

  1. Pacjent: bmw e36. Jeżeli włączam zapłon i jest ok a jak chce odpalić to sie nic nie dzieje(za którymś przekręceniem odpala dopiero) to znaczy ze jest tez ta kostka do wymiany?

  2. U mnie jest jakieś dziwny przypadek.

    Od roku po wyłączeniu zapłonu samochód sam włączał nawiew i postojówki. Mam w sterowniku usunięty EWS. Ostatnio zaczął odcinać prąd do pompki paliwa i przestał palić. Prąd puściłem osobno (bezpiecznik 54. ok) i nadal nie palił to znalazłem te 5 bezpieczników DME pod maską i jeden 20A faktycznie był przerwany. Miałem słabszy to założyłem Po wymianie samochód odpalił, ale zaraz go znów przepaliło. Założyłem 20A i samochód chwilę pojeździł.

    Teraz nagle nadal nie ma prądu na przewodzie do pompki paliwa, nie pali bezpiecznika, ucięło wzbudzenie rozrusznika po stacyjce i do tego co może ważne zamek centralny padł i z kluczyka i z przycisku. Samochód idzie zapalić podając plusa na górny czarny przewód do bendiksa w wtyczce co łączy się z przewodem od alternatora. Odpala, ale samochód kuleje 10 sekund i gaśnie. Co to za czary?

  3. Mam pytanie co do E36? Czy demontaż kostki jest taki sam? Bo u mnie jest taki problem że stacyjka/wkładka w moim kierunku kręci się bez końca i tak samo jest w przypadku próby odpalenia. Czy to jest wina samej stacyjki czy wkładki?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!