Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana pompy paliwa Audi A4 B6 1.8 Turbo. Naprawa/regulacja pływaka i montaż/demontaż wkładu

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Kolejny film z wymiany elementu eksploatacyjnego samochodu, tym razem wymiana pompy paliwa na przykładzie Audi A4 B6 z 1.8 Turbo. Pokażemy krok po kroku montaż i demontaż wkładu pompy paliwa, na co uważać, naprawę pływaka oraz poprawne ułożenie przewodów paliwowych.

#pompa #paliwa #wymiana
————–
Patronite: https://patronite.pl/povagowani

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

43 komentarze do „Wymiana pompy paliwa Audi A4 B6 1.8 Turbo. Naprawa/regulacja pływaka i montaż/demontaż wkładu

 1. Ja mam problem ponieważ po identycznej wymianie pompa nie pracuje… Z akumulatora stara i nowa pracuje w samochodzie ani jedna ani druga. Kable całe nic nie przerwałem, bezpiecznik cały

 2. Wymieniłem pompe paliwa i wtryski w passacie 1.8t pompe na 320l/pH a wtryskI na 520cc . Auto dusi sie i leci czarny dym z wydechu POMOCY. W środku strasznie czuć benzynę, pompa głośno chodzi wręcz wyje i nie idzie autem jeździć bo szarpie, do tego jak wciskam gaz to maksymalnie 1tys obrotów więcej nie ma, jakby siły nie miał a jak puszcze gaz to gaśnie

 3. Słabo. Skrócony oryginalny wężyk paliwowy ??!! Jest twardy, więc nie nadaje się do zaciskania przez cybant. Nie ma prawa być szczelne to połączenie. Tracimy też ciśnienie.
  Psucie (dłubanie) kosza pompy, żeby dopasować jakiś zamiennik. To jakiś dramat 🙁 Przecież można kuoić oryginalną pompę. I ta reklamówka zamiast pojemnika. Szok !
  Już nie będę pisał o aku, bezpieczeństwie itp. Dwója ! Siad!

 4. Możesz napisać jak się sprawuje ta pompa od SKV? jestem przed wymianą i czytałem opinie że pompa pracuje głośno oraz że nie przeżywa dłużej niż 3 miesiące.

 5. Povagowani, mam problem z odpaleniem po dłuższym postoju tzn. długo kręci ale ponowne odpalenie już idzie na dotyk. Czy poniższy błąd może być spowodowany wadliwą pompą? Sam czujnik wymieniony na oryginał i problem jest nadal.
  18975 – Low Pressure Fuel Sensor (G410)
  P2543 – 009 – Intermittent – Intermittent

 6. W tygodniu otworzyłem dekiel górny i nie widziałem tam zeby była pompa a szczególnie to co się odkręca do duze kolo czyli nakretka a problem mam taki ze mi oszukuje stan paliwa np mam rezerwę wleje paliwa np 20 l i pokazuje mi full

 7. Co może byc przyczyna ze po wymianie pompy na nowa nadal pracuje głośno ? Wymieniony nowy filtr i również przekaznik rozkładam rece,pompa VDO oryginalna,pacjent A4 B6 1.8T Quattro bex

 8. z jakiej firmy ten wkład do pompy ? fajnie gdybyście uzupełnili ten flmik o numer części bo jest ich do AVJ kilka, a suma sumarrum wychodzi ze kazda pompa 8E0 919 051 B (tą mam w swoim AVJ ośka sedan) jest zamiennikiem z innymi 8E0 919 051 (różne koncówki), tak różnicą jest wkład właśnie

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!