Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wyścig na autostradzie motocykle BMW S1000RR vs HONDA CBR1000

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

33 komentarze do „Wyścig na autostradzie motocykle BMW S1000RR vs HONDA CBR1000

  1. Na początek szacunek za odwagę prędkość sztos.. Etap drugi opierdol xd a gdyby ci jakiś samochód zajechał drogę 300 to już wgl nie ma co zbierać jedynie skrobać z asfaltu ehh szerokości mordo widzimy się tam na górze

  2. To jest chore, mały błąd i nie ma cie ty nie poczujesz zbyt wiele. Ale prawdziwy ból nie zacznie się po twojej śmierci dla twoich bliskich, lecz gdy będą musieli cie przebierać i karmić bo sam tego nie zrobisz i tak byc może przez 60 lat, pomysl teraz bo czasu nie cofniesz.

  3. Moij drodzy żeby tak pędzić przede wszystkim trzeba mieć Zamiłowanie do tego zaufanie do maszyny. Jak patrzę na to pędzenie to aż mi ślinka cieknie ale niestety ja już wyjebalam się raz przy 235 i dziękuję 6 Miechów w klinice i pozostanę przy kfx i skuterku

Dodaj komentarz

Zadzwoń!