Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zmiana koloru zegarów | BMW E90Jakość filmu może nie zachwyca, ale to mój pierwszy film i jego zadaniem nie jest wygranie gali oskarów, a przedstawienie jak zmieniłem kolor swoich zegarów.

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
✔ Sprawdzone diody LED: https://bmshop.pl/produkt/diody-led-smd-do-zegarow/
●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

► Dzięki, że oglądałeś! Trzymaj się! 😉

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „Zmiana koloru zegarów | BMW E90

  1. Nie ma to jak zmieniać coś co jest najlepsze , może odrazu trzeba było zmienić na zielone jak w skodzie 🤣 ,nie wiem czy jeździłeś nowszymi modelami bmw ale raczej wątpię i taka ciekawostką nawet w seri G są pomarańczowe dzbanie

  2. O kurwa ile to robory, myślałem że podepniesz jakiś kabelek i tyle. Mi pomarańczowe się podobają ale każdy robi jak mu się podoba 😀

  3. Do tych diod najlepiej użyć lutownicy pincetowej 🙂 a jest różnica którą stroną lutujemy diode? Czy tu niema zasady że z jednej strony + a z drugiej -?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!