Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zobacz jak działa kompresor doładowujący silnik! #ABC_MotoryzacjiOglądaj “ABC Motoryzacji” w niedzielę o 14:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/abc-motoryzacji-odcinki,30156/odcinek-6,S01E06,203949
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Nie każdy jest specjalistą od motoryzacji, ale każdy może poprawić stan swojej wiedzy!
W programie “ABC motoryzacji” omówimy dokładnie budowę oraz działanie poszczególnych elementów samochodu. Będziemy je otwierać, rozkładać, rozcinać, a także powiemy o objawach uszkodzeń i ewentualnych kosztach ich napraw. Prowadzący Przemek Szafrański omówi między innymi budowę turbosprężarki, katalizatora, filtra oleju, koła dwumasowego, przekładni kierowniczej i wielu innych nieodłącznych elementów każdego samochodu.

#tvn #turbo #abcmotoryzacji

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „Zobacz jak działa kompresor doładowujący silnik! #ABC_Motoryzacji

  1. Eeee tam, VW już bawiło się z kompresorem w latach 80 i 90, nazywało się to G40 i G60, wtedy Golf 2 mógł mieć 210KM, a Passat 160KM, gdzie marzeniem niektórych było 16 zaworów i chociaż te 100KM

  2. Przepraszam, ale czegoś nie rozumiem. Wspomniane było o tym, że kompresor potrzebuje trochę mocy do zasilania ( no wiadomo ) i zabiera 30% mocy silnika, czyli, tak jak zostało powiedziane, zamiast 300 koni mamy 200, a jednak pomimo to po zainstalowaniu kompresora dostajemy zastrzyk mocy, zatem jak to jest?

  3. Kompresor z osprzętem 20kg ok tylko turbina ze zintegrowanym kolektorem wydechowym lub dwie do tego intercooler zawory sterujące podciśnieniami zawór upustowy i i pozostałe przewody doprowadzające powietrze do silnika będą warzyć tyle samo wiec tutaj kompresor i turbo jada na tym samym wózku tyle że z kompresorem jest mniejszy bajzel pod maską

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!