Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zobacz jak ułatwić sobie parkowanie w garażu! #101_GadżetówOglądaj “101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o 12:30 na TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-2,S01E02,168474
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.
Dzięki nam dowiecie się jak poszerzyć funkcjonalność samochodu, ale także zadbać o bezpieczeństwo i wygodę. Przewodnikiem po świecie akcesoriów motoryzacyjnych będzie Grzegorz Duda – zaprezentuje, zamontuje i przetestuje wszystkie najnowsze gadżety związane ze światem motoryzacji. Swoim fachowym okiem oceni ich przydatność i bezpieczeństwo dla użytkownika.
W tym programie zobaczycie wszystko co jest legalne, może znaleźć się w waszym samochodzie i poprawi jego bezpieczeństwo, komfort oraz styl. Prowadzący przetestuje rynkowe hity – od kredek korekcyjnych z telezakupów po koce gaśnicze, które mogą być jedynym ratunkiem podczas pożaru naszego samochodu. Dzięki Grześkowi będziecie wiedzieli w co warto zainwestować, a co jest jedynie stratą pieniędzy.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „Zobacz jak ułatwić sobie parkowanie w garażu! #101_Gadżetów

  1. Osobówką parkowanie to pikuś !! Parkowanie z przyczepą pojazdu jest już, DLA WIELU KIEROWCÓW , cudem !! Jest 9.30, i jakiś "idi ota komunikacyjny " (Ukrainiec) przyssał się " do BMW sąsiada podczas cofania !! Szkodę oceniam, wstępnie n 14 tyś zł !
    SZANOWNY PANIE GRZEGORZU. OGLĄDAM PAŃSKIE PROGRAMY I ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO NIE POZOSTAWIAMY POJAZDÓW SKIEROWANYCH PRZODEM DO KIERUNKU WYJAZDU ? Co w przypadku pożaru, zarzewia ognia, lub próby wyjazdu uszkodzonego pojazdu na lince ?

  2. Akurat w tym przypadku to proponuję wysiadać i sprawdzać ile jeszcze można podjechać, nawet i 10 razy. Kierownica ma się nauczyć ile ma samochodu z tyłu a ile z przodu żeby mieć wyobraźnię, potem taki wyjeżdża na miasto i poobija komuś auto bo brakuje świadomości czym jedzie. Co do otwierania drzwi nauczyć się łapać ręką za krawędz tak żeby ewentualnie dotknąć ręką samochodu czy ściany obok a nie przerysować. Żaden gadżet nie zastąpi myślenia

  3. ja z męzem osoatnio własnie w Hurtowni Drogowej kupiliśmy taki odbojnik do naszego garażu i faktycznie o wiele łatwiej i szybciej sie parkuje bo nie trzeba sie zastanaiwać nad dobrą odległoscią

  4. Ja polecam Zerowym kosztem po prostu sobie zaparkować poprawnie i wziąć jakąś np. piłeczke psa czy coś takiego wkręcić sobie w to wkręta obwiązać sznurek i sobie zamontować do sufitu. Kiedy poprawnie dojedziemy to po prostu piłeczka nam lekko walnie w przednią szybe i wiemy że dojechaliśmy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!