Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Żuk – wymiana filtra paliwa – Lublin Andoria 4C90 – Silniki andoriaNieprofesjonalny film. Nieprofesjonalna wymiana filtra. Nie jest to instruktaż, Nie jestem specem. Szukałem takiego materiału wcześniej, skoro na internetach nie ma to zamieszczam swoją wersję.

Filtr wymieniony – auto odpala bez problemu. Zawarte informacje są merytorycznie poprawne. Testowane na własnym pojeździe.
Za składnie i błędy językowe – przepraszać. Stres był większy niż sama operacja.
Oby wasze żuki nie dopadły nigdy stuki !

W nagraniu nie ucierpiał żaden ŻUK.

Zapraszam na bloga Żuka Integratora !
http://zukintegrator.blogspot.com/

Najlepsze forum o polskich dostawczakach!
http://forum.polskiedostawczaki.pl/

Ps. Mam nadzieję, że pomogłem.

Żuk cieszy się z byle g… 😉

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Żuk – wymiana filtra paliwa – Lublin Andoria 4C90 – Silniki andoria

  1. Fajnie , że nagrałeś taki film dla wielu użytkowników Andorii to będzie cenna wskazówka 😉 Podoba mi się jak profesjonalnie nagrałeś film i wszystko wyjasniłeś 😉 Jestem jednym z nielicznych fanów Andorii i Lublinów 😉 P.s sam posiadam Lublina 3Mi 4CT90 😉 Piątka z plusem , pozdrawiam !

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!