Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

✔ Wymiana filtra kabinowego Ford Mondeo MK4 ✔

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Opis jak wymienić filtr kabinowy w europejskiej wersji Forda Mondeo MK4 (2007-)

potrzebne klucze 10 i 7

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

14 komentarzy do „✔ Wymiana filtra kabinowego Ford Mondeo MK4 ✔

  1. Wymieniłem i z czystym sumieniem nie polecam wymiany samemu. Tego który wymyślił dostęp do tego filtra bym serdecznie kopną w dupę i poprawił z liścia. Ja zdzierżyłem ale warto jednak wyjebać te 25 złotych u Zdziśka w serwisie i mieć z głowy.

  2. W fiacie bravo I miałem jednen wkręt do odkręcenia żeby ściągnąć osłonę pod szybą. W Octavii II FL wymiana zajmuje mi 5 min i już myślałem ze jest chu…e dojście ale widzę że może być już naprawdę tragicznie bo ktoś kto to projektowałał choruje na swędzenie małżowin uszych bo ciągle ktoś rzuca obelgami co to za chu.j wymyślił…

  3. Bez obejrzenia filmu 100 lat bym tego filtra nie znalazł. Za bardzo się nie zdziwiłem gdy zobaczyłem w jakim stanie był ten stary. Też nie miałem ochoty tego dziadostwa ruszać.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com