Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Centralny zamek nie działa? BMW e36 – diagnoza, możliwe przyczyny – ADRN GarageCześć!
w dzisiejszym odcinku próbujemy dociec dlaczego nie działa centralny zamek w BMW e36 compact. Film krótki ale emocjonujący 😉 Zapraszamy do oglądania!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Centralny zamek nie działa? BMW e36 – diagnoza, możliwe przyczyny – ADRN Garage

  1. Mam taki sam problem u siebie w compakcie, tylko nie wpadlem na pomysł ze kable mogą byc w kiepskim stanie, (u mnie tez woda stała pod siedzeniem pasażera) dlatego musze tam zajrzeć. Pracujesz w jakimś warsztacie czy sam sobie dłubiesz?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!