Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kiwi Auto Centrum – Twoje centrum motoryzacjiKiwi Auto Centrum to jeden z tych przystanków na motoryzacyjnej mapie Dolnego Śląska, który zapada w pamięć każdemu odwiedzającemu nas klientowi.
Profesjonalna obsługa twojego pojazdu – JEST !
Pasjonaci motoryzacyjni obsługujący twój samochód – JEST !
Szeroki zakres usług od serwisów bieżącym, poprzez tuning samochodowy, CAR SPA, WRAPPING i likwidację szkód OC – JEST !
Flota samochodów zastępczych na czas naprawy twojego pojazdu (również z OC sprawcy) – PEWNIE ŻE JEST !

Godzikowice, ul. Akacjowa 2 55-200 Oława
Umów się już dziś, zajrzyj będąc przejazdem, napij się kawy i zapoznaj się z ofertą – to na pewno dobrze spędzony czas !

kiwiauto.centrum@gmail.com

#warsztatsamochodowy #mechanika #tuning #naprawa #aso #wrocław ław #pasja #reklama #commercial #wymianaoleju #wymianaopon #wypadek #ubezpieczenie #mechanik

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com