Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Projekt BMW E30 odc.5-Robimy czy zostawiamy?Zagadki jakie mogą nas spotkać przy renowacji aut. robić,nie robić? Oto jest pytanie. Oczywiscie jesli robimy to na porządnie pytań nie ma.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Projekt BMW E30 odc.5-Robimy czy zostawiamy?

  1. Ja mogę robić takie scierwa po 3-4 miesiące dzień w dzień wiem ile trzeba czasu poświęcić itd temat rzeka tylko jest mega ciężko znaleźć pracodawcę który zapłaci Ci taką stawkę żeby przez 3 mies Ty zarobił, warsztat ,,zarobił" i szef zarobił i klient zapłacił i i tak istnieje ryzyko ze na kilku elementach może jakaś skaza wyjść po czasie a klient zapłacił 90 tys powiedzmy i co wtedy ? Jak łatwy kolor to chui bierzesz to na siebie dwa trzy dni to na cień to na cień kij tam 3 dniowki i wypad z głowy taka jest procedura żeby zarobić a po to się pracuje aby mieć sianko wyrabiać się w czasie i robić robotę na najwyższym poziomie bo z tego jest satysfakcja tylko nie zawsze jest to doceniane i opłacalne

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com