Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

VOLVO XC70 T6 ‼️ 2013 ✅️ 3.0 TURBO R6 ✅️ 304KM ✅️ AWD ✅️ SUMMUM ✅️ PREMIUM SOUND ✅️VOLVO XC70 T6 ✅️ 3.0 TURBO R6 304KM ✅️ 2013 ✅️ SUMMUM ✅️ PREMIUM SOUND ✅️ KAMERA ✅️ 229000km ✅️ Import Kanada ✅️

#uczciwyhandlarz
#autabezściemy
#autoimportnieporet

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „VOLVO XC70 T6 ‼️ 2013 ✅️ 3.0 TURBO R6 ✅️ 304KM ✅️ AWD ✅️ SUMMUM ✅️ PREMIUM SOUND ✅️

  1. Nowemu użytkownikowi tego samochodu, polecam zmienić moduł wentylatora chłodnicy, z pojedynczego na podwójny. Niestety duża moc silnika, ASB, klimatyzacja oraz bardzo ograniczona przestrzeń pomiędzy silnikiem a chłodnicą powodują że jeden wentylator nie daje rady odprowadzić tak szybko temperatury z układu chłodzenia, podczas jazdy w upalne dni (34stC) w korkach lub co gorsze na górskich serpentynach. Bardzo dobrze że zostały zmienione zegary na TFT, można bez komplikacji monitorować temperaturę silnika i w razie czego reagować zanim przegrzeje się silnik i co gorsze automatyczna skrzynia biegów. Zagadnienie szerzej opisywałem na Volvoforum. Pozdrawiam.

  2. Dlaczego żadne XC90 się nieprzewinęło w ofercie? Wiem że te auta są bardzo archaiczne. Biorąc egzemlarze z 2013 roku i patrząc na prostote deski, radia, jak i panelu klimy przenosimy się w czasie o 15 lat do tyłu albo do współczesnego ubogiego kompakta. Ale to jest ostatnie prawdziwe Volvo. D5, 2.5T spięte z M66 także w pełni szwedzkie. Volvo zawsze było samochodem z twardym zawieszeniem te Fordowskie "pontony" to już nie to samo. XC90 jest bardzo twarde jak na suva.

  3. Witam, bardzo fajny samochód. Kolorystyka samochodu w środku jest bardzo ładna. Bardzo podoba mi się podejście Pana do biznesu. Myślę, że jak będę zmieniał samochód zkontaktuję się z Panem w celu ubicia biznesu 👍. Pozdrawiam serdecznie – stały widz.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com