Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Budowa repliki poloneza coupe cz1 …elpart.chojnice@gmail.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

13 komentarzy do „Budowa repliki poloneza coupe cz1 …

  1. Ojej … nawet piosenka taka jak w moim filmie z remontu mojej coupety…….. Jak już robisz taki projekt jak widzę z dużą starannością to mógłbyś zrobić przetłoczenie tylnego błotnika jak w prawdziwym coupe.

  2. Polscy ojcowie i dziadowie kasując poloneza coupe na szrocie chyba nigdy nie przypuszczali, że za paręnaście lat stanie się to tak pożądany egzemplarz poloneza gdzie przy braku oryginałów, miłośnicy marki zaczną budować własne repliki. Gratuluję i życzę powodzenia! FSO NIE UMIERA NIGDY!

  3. Technicznie super!!! Tylko za mocno wzorujsze się na Lajkoniku – chodzi mi o muzykę w filmie. Czy ta zostawiona dziura w fartuchu to pod turbinę? Działaj dalej i powodzenia w dlaszych pracach.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!