Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Czy mój Hummer H1 okaże się totalnym gruzem?Po entuzjazmie związanym z zakupem mojego benzynowego, cywilnego Hummera H1, czas na zimny prysznic. Chłopaki z RAM Factory zrobili pierwsze rozeznanie i…. delikatnie mówiąc sytuacja nie wygląda najlepiej. Co jest do zrobienia? Jakie priorytety obraliśmy? Ile to wszystko będzie trwało? Kiedy mój samochód do mnie wróci? Tego wszystkiego dowiecie się z odcinka. Miłego oglądania!

współpraca techniczna: RAM FACTORY

Znajdź więcej na:
adamkornacki.pl
https://www.facebook.com/Adam-Kornack
https://www.instagram.com/adam_kornacki/
https://www.tiktok.com/@adam_kornacki

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

32 komentarze do „Czy mój Hummer H1 okaże się totalnym gruzem?

  1. 8.03 widać uszkodzaną obudowę parownika ( część główna i lamele ) . Następnie przykryte palcem . Nie żebym się czepiał ale czy to nie wpłynie na pracę klimatyzacji ?

  2. Wypiaskować co nie co, walnąć strukturę , dowalić relingi i boxy , dokręcić dobry panel ledowy na dach i można jechać na wschód. Zapomniałbym dobre ramie i karabin jeszcze.

  3. I to mi się podoba umiesz korzystać z życia i prawidłowo .Co do człowieka który komentuje co złego jest w Hammerze nie widzę pasji z pracy tylko narzekanie. Nadmienię że Patryk ma więcej szczęścia do pracy z ludźmi z pasję do motoryzacji do swojej pracy którą wręcz kochają ,poza tym w kraju jest dużo firm które wytworzą takie same elementy mało tego poprawią oryginał co pokazał wspomniany kolega z redakcji .Pozdrawiam miłego odpoczynku Adamie , powodzenia .

  4. Adamie! Piękne auto. Mam podobnie, dwa lata temu kupiłem Jeepa Liberty Renegade w pięknym kolorze. I to jest ciągły proces. Najpierw "odszczurzanie" mechaniczne , czego się nie dotknąłeś uruchamiało lawinę dodatkowych napraw. Rozrząd, wycieki z układu wspomagania, wycieki między skrzynią a silnikiem, wyciek z reduktora, wymiana elementów zawieszenia, półosi, reduktora LPG, wtrysków, malowanie kół. Właściwie mógłbym jeszcze tak długo 😂. Napiszę przy okazji że to mój daily więc jest to problematyczne kiedy nie jeździ. Teraz od 3 tygodni jest u blacharza. Robiłem progi, drzwi na dole, malowanie maski, malowałem dach, zabezpieczyłem ubytki wokół szyby. Jeszcze zostaje do zrobienia podsufitka u tapicera i wtedy… Zobaczymy. Moim zdaniem takie auta zasługują na jak najlepszy stan. Tym bardziej jeśli chcesz nim jeździć właściwie na codzień a nie katować w błocie. Cierpliwości i góry pieniędzy… Pozdrawiam

  5. Ten zielony wóz to piękne cacko💪,ALE……Tam zawsze będzie coś nie halo.Ja bym odpuścił i przeznaczył go jako dawce dla innych Hummerów.Szkoda zdrowia.Czasami"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
    Niepokonanym"Pozdro…..

  6. Trzeba było kupić "Czarne złoto" , a nie piekną starą lalkę. ale jak miał bym jeździć dłuzej , zdjął bym budę i naprawił ramę, wszelkie inne , sa mniej ważne , Zaczynac od "Climy" ??? dziwne.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!