Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Klocki tył i serwis bez komputera bmw F10 F11wymiana klocków bez komputera i reset serwis

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Klocki tył i serwis bez komputera bmw F10 F11

  1. A korek od płynu hamulcowego odkręcasz czy nic tam nie robić , dzięki za filmik jeszcze jak bus wiedział jak wyłączyć czujnik tpms od ciśnienia kół to byłbym wdzięczny, dzięki jeszcze raz

  2. Elegancka robota. Mam pytanie dotyczące tylnych hamulcy. Czy to normalne, że tylne klocki są nierówno zużyte? To znaczy klocki w prawym zacisku są mniej zużyte niż w lewym. Mam F11 i będę ogarniał temat z pneumatyką, bo mi siada na glebę i przy okazji będę chciał tylne klocki wymienić.

  3. Zrobiłem wszystko tak jak na filmiki tylko ze później zamiast napompować pedal hamulca nożnego od razu zaciągnąłem ręczny i wyskoczył błąd "awaria hamulca postojowego ",szkoda że na filmie nie było o tym mowy

  4. Kolego, nie masz pojęcia o wymianie klocków , wprowadzasz ludzi w błąd i niepotrzebną dodatkową pracę. Po odkręceniu dwóch śrubek na klucz 13/15 i zdjęciu zacisku nie potrzeba odkręcać silniczka od zacisku ani odpinać wtyczki. Wystarczy wkręcić tłok z powrotem do zacisku w kierunku obrotów zegara, wystarczy klucz zaciskowy, trwa to ok 1 minuty i po zabawie.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!