Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa przełącznika zespolonego (kierunkowskazów) Peugeot 306Przebieg naprawy przełącznika zespolonego w samochodzie peugeot 306

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Naprawa przełącznika zespolonego (kierunkowskazów) Peugeot 306

  1. Dzień dobry, co prawda mój problem dotyczy Peugeota 307 ale proszę o radę. Podczas włączania kierunkowskazu w prawo kierunkowskaz nie zawsze "zaskoczy" i trzeba docisnąć manetkę mocniej do góry i dopiero wtedy kierunkowskazy się załączają. Czasami zadziała od razu za pierwszym razem bez dociskania.

  2. Witam. A co zrobić jeśli włączony lewy kierunek przy prostowsniu kierownica nie wraca do pozycji 0 tzn nie wyłącza się.? A i przestał działać klakson. Czy to może być powiązane?
    Filmik pomocny bo myślałem,ze trzeba odkręcić kierownice aby dobrać się do przelacznikow…. A tu jednak nie.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!