Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Serwis LPG Vialle KIA Sportage z 2.0 2010r w Energy Gaz Polska na gaz ciekłyDlaczego Energy Gaz Polska ceni technologię Vialle?
Innowacyjny system wtrysku gazu w fazie ciekłej Vialle LiquidSI jest instalacją uniwersalną! Można go zamontować prawie we wszystkich silnikach benzynowych, w tym w nowoczesnych silnikach na ubogą mieszankę, silnikach Turbo oraz Euro5. Technologia LiquidSI polega na wtryskiwaniu gazu w fazie ciekłej do kolektora ssącego silnika, co pozwala na precyzyjne dawkowanie gazu dzięki czemu samochód sprawuje się na LPG nie gorzej niż na benzynie… a czasem nawet lepiej!!! Chłodzący efekt rozchodzącego się ciekłego gazu w kolektorze ssącym skutkuje lepszym nasyceniem cylindrów oraz większą mocą silnika!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli KIA jak: Carens, Carnival, Cee’d, Cerato, Clarus, Joice, Magentis, Opirus, Optima, Picanto, Pride, Pro_cee’d, Retona, Rio, Sephia, Shuma, Sorento, Soul, Sportage, Venga!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do KIA! http://www.egp.pl/lpg-do-kia.htm

Oczywiście nie możecie Państwo zapomnieć o elemencie istotnym – a mianowicie fachowym montażyście , który wybitnie zna się na montażu LPG i zapewni jej doskonały montaż!

Specjaliści ds. montażu LPG Energy Gaz Polska – pracują w niezmienionym składzie od min 4 lat , stale podnosząc swe kwalifikacje. Przechodzą szkolenia w dziedzinie serwisu i montażu autogazu i mają przyjemność pracować z naszym Szefem Piotrem, który jest prawdziwym Ekspertem w dziedzinie instalacji gazowych. Często widzicie go Państwo w TVN Turbo gdzie współtworzy ciekawe programy dotykające tematu autogazu w Polsce! https://www.youtube.com/watch?v=-DszV6ZeOXo

KIA TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie KIA w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Zagazuj z Energy swój samochód – pytaj, dzwoń jesteśmy do Twojej dyspozycji : 22 810 00 90

Energy Gaz Polska to Autoryzowany partner Marki Vialle w dziedzinie serwisu i montażu LPG na terenie miasta Warszawa, sąsiednich okolic w tym na województwo mazowieckie! Montaż i serwis LPG to nasza pasja! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!