Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wyjaśniam fenomen silnika 2JZ. Jak jest zbudowany?Współpraca / Cooperation▸ povagowani@gmail.com
Koszulki i inne oficjalne gadżety ▸ http://povagowani.pl/sklep

––––––––––––––––––––––––––––––
Patronite ▸ https://patronite.pl/povagowani

FB ▸ http://facebook.com/povagowani/

Instagram ▸ http://instagram.com/povagowani/
––––––––––––––––––––––––––––––
This video is fair use under copyright law because it is transformative in nature, uses no more of the original than necessary and has no negative effect on the market for the original work.
––––––––––––––––––––––––––––––
All music under Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0
––––––––––––––––––––––––––––––

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

46 komentarzy do „Wyjaśniam fenomen silnika 2JZ. Jak jest zbudowany?

  1. Twoje materiały powinny być w systemie nauczania w szkołach zawodowych i technikach samochodowych, to ja bym się przepisał na takie zajęcia, tak bardzo ciekawie przedstawiasz informacje, które zaciekawią niemalże każdego 😀 KAWAŁ ŚWIETNEJ ROBOTY! JA to team American Muscle Car!

  2. Co do 1,5JZ to podobnie było w przypadku 7A-GE – teoretycznie nigdy taki silnik nie powstał, ponieważ 1,8 litra serii A Toyota robiła jako spokojniejszy silnik, co najwyżej było 7A-FE.
    Tunerzy jednak zauważyli, że da się niezbyt wielkim kosztem zamontować głowicę z 4A-GE do 7A-FE, dodatkowo korbowody i tłoki wytrzymywały wzrost mocy. Powstały w ten sposób silnik łączył zalety obu – wysoką moc 4A-GE i wysoki moment obrotowy 7A. Taka modyfikacja była tak udana, że została nawet zamontowana w AE86 legendarnego Keichiego Tsuchiyi, który był pod dużym wrażeniem (czasami wręcz przerażeniem XD)

  3. Problem w tym ze dzisiaj producenci projektują silnik na 2/3 lata bo za rok normy się zmieniają i trzeba robić kolejny wiec nikt nie poświęci czasu i kasy na prace nad takim silnikiem bo zanim go wypuszcza na rynek to już nie będzie „eco”. Smutna prawda jest taka ze niedługo pewnie nie kupimy nic nowego z salonu niż jakieś hiper turbo burbo hybrydy albo elektryki a silniki spalinowe conajwyzej w postaci małych motorów będą służyły do produkcji prądu (wyposażone w 10 katów fapy dpfy i inne badziewia). Nawet moje małe cudowne marzenie jakim jest gr yaris ma wspaniały ale raczej mało żywotny silnik. Nam pozostanie albo szukanie aut używanych ale kupno elektryków (o ile unia nam nie zabroni jazdy spalinowkami albo narzuci takie opłaty i podatki ze będzie to nieopłacalne)

  4. Gdyby zaczęli robić silniki jak 2jz, 1.8t albo 1.9tdi to interes by się nie kręcił, ludzie nie kupowali by nowych aut, jak stare by się nie psuło 🙂 coś jak z mercedesem w124, po co kupować lepszy sprzęt skoro to co się ma jest pancerne I niezniszczalne 😀 o ile się go nie skasuje na drzewie bądź jakiejś innej przeszkodzie xD

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!